Strona internetowa DJ Wesele. Dj Rembi zajmuje się kompleksową oprawą muzyczną i merytoryczną imprez okolicznościowych ( wesela, bankiety, komunie, przyjęcia dla firm, szkolenia itp.).

Do moich zadań należało zainstalowanie i konfiguracja systemu CMS WordPress. A także przygotowanie szablonu (widok, theme, skórka) WordPress skojarzonego z tematyką weselną. Zasugerowałem powiązanie strony z kanałem youtube, na którym będą filmy z imprez prowadzonych przez DJa Rembi.

Na stronie dj wesele wdrożyłem także galerię pokazujacą zdjecia z wesel oraz zakładkę z opiniami nowożenców.

Wykonałem także grafikę w nagłówku szablonu. Grafika zawiera zdjęcie DJa oraz elementy o tematyce weselnej.

Na stronie internetowej dj wesele jest opcja polubienia na facebooku i polecenia w google+ oraz formularz zapytaj DJa. Te elmenty zwiększają ilość klientów pozyskanych ze strony.

Strona została zoptymalizowana pod pozycjonowanie w wyszukiwarkach (SEO)

strona internetowa wordpress dla dj wesele

strona internetowa wordpress dla dj wesele

Referencje wystawione przez klienta:

Paweł Rembarz
Paweł Rembarz dj rembi
Marka Rusaka polecił mi znajomy z Łodzi za co jestem mu wdzięczny. Marek zna swój fach jak mało kto.Współpracuję z nim od kilku lat i zawsze w trybie niemalże ekspresowym reaguje na wszelkie uwagi.Jest pomocny i życzliwy.Potrafi konkretnie doradzić w najdrobniejszym nawet szczególe.Pomimo,że czasami zarzucałem go wieloma pytaniami,co świadczy o dużej cierpliwości.Co najważniejsze efekty pozycjonowania są widoczne.Zresztą to nie tylko pozycjonowanie.Marek posiada znajomość w dziedzinie informatyki szeroko pojętej.Również z zakresu biznesu,reklamy i marketingu w internecie,co ma niemały wpływ na funkcjonowanie w obecnym świecie internetu.Początkowo zastanawiałem się nad współpracą,ponieważ dzieli nas spora odległość.Okazało się,że nie ma to najmniejszego znaczenia,ponieważ Marek wywiązuje się rzetelnie ze swoich zadań.Co ważne jest osobą uczciwą,co w dzisiejszych czasach jest bardzo cenne.Dlatego mam zaufanie i nawet nie muszę już wchodzić na swoją stronę,żeby sprawdzać efekty jego pracy.Wyniki pozycjonowania i całego ogólnego zajmowania się moją stroną poznałem znacznie wcześniej.Polecam Marka swoim znajomym,którzy również są zadowoleni z jego usług.Profesjonalista w swoim fachu.;-)

Wszystkie opinie moich klientów dotyczące współpracy ze mną znajdują się w dziale Referencje.