Strona internetowa Masaż Łódź – terapia manualna.  Na stronie jest omówienie  różnych technik masażu, który pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a jednocześnie rewelacyjnie działa na nasz układ nerwowy.

Do moich zadań należało zainstalowanie i konfiguracja systemu CMS WordPress. A także przygotowanie szablonu (widok, theme, skórka) WordPress pokazującego różne rodzaje masażu. Klientce zależało na efekcie wizualnym strony i prostej nawigacji. Na stronie głównej pokazano zdjęcia poszczególnych technik masażu. Po kliknięciu na zdjęciu otwiera się podstrona z opisem tego rodzaju terapii manualnej.

Na stronie Masaż Łódź wdrożyłem panel administracyjny, pozwalający w prosty sposób na zmianę układu i kolejności wyświetlania poszczególnych technik masowania.
Klientka ma możliwość zmiany kolejności stron z opisem masaży, zmiany grafiki na stronie głównej oraz treści w boksie informacyjnym.
Może także dodawać kolejne strony z opisem nowej techniki masowania.

Na stronie internetowej Masaż Łódź jest opcja polubienia na facebooku i polecenia w google+. Te elmenty zwiększają ilość klientów pozyskanych ze strony.

Strona internetowa została zoptymalizowana pod pozycjonowanie w wyszukiwarkach (SEO)

strona internetowa masaż Łódź

strona internetowa masaż Łódź