Referencje

Zygmunt Maciejewski
Zygmunt Maciejewski http://dobaku.com
Marka Rusaka znam od kilku lat. Korzystam z jego usług jako pozycjonera i jestem bardzo zadowolony. Na dość trudną frazę potrafił w szybkim czasie wyprowadzić stronę na 3 pozycję. I co ważne, ceny jego usług są dostępne dla każdego. Jest też człowiekiem bardzo uczynnym i chętnym do pomocy. Zdarza się, że dość często muszę korzystać z jego wiedzy (bardzo dużej) i nigdy mi nie odmówił ani nie zniecierpliwił sie. Polecam współpracę z nim każdemu, komu potrzebne są usługi informatyczne.
Jolanta Fariello
Jolanta Fariello http://JolantaFariello.pl
Marka Rusaka znam od ponad 2 lat dzięki współpracy z nim w różnych projektach biznesowych a szczególnie poprzez grupę marketingową CB7. System, który Marek stworzył dla swoich partnerów nie ma sobie równego w internecie jednak nie jest w pełni doceniany ( IPSB – Internetowy Praktyczny System Biznesowy ) Tak to bywa jeśli ludzie otrzymują dużo wiedzy beż większego wysiłku i bezpłatnie. Nie doceniają tego często. Marek ma olbrzymia wiedze nie tylko informatyczną ale i odnośnie zasobów ludzkich, marketingu i tym podobnych dziedzin. Chętnie dzieli się tą wiedzą z osobami chcącymi uczyć się i współpracować. Jest to człowiek konkretny, solidny, uczciwy i bardzo inteligentny. Czegóż można sobie więcej życzyć w kontaktach biznesu online??? Dzięki Markowi moja wiedza i umiejętności wzrosły wielokrotnie. Marek jest Liderem jakiego polecam każdemu i mogę z czystym sumieniem stwierdzić że nie tylko mówi ale i wprowadza w czyn swoją dewizę : „Droga do naszego sukcesu wiedzie poprzez sukces naszych partnerów i współpracowników” Miałam okazje poznać jego osobisty cel życiowy:

Zbudować grupę 10 tys (100 x 100) znajomych i przyjaciół i nauczyć się tak ich inspirować by osiągnęli cele życiowe, nie tylko wolność finansową ale także szczęście i bogactwo.

Cieszę się że zaliczam się do Marka znajomych a może też i przyjaciół.

Paweł Rembarz
Paweł Rembarz dj rembi
Marka Rusaka polecił mi znajomy z Łodzi za co jestem mu wdzięczny. Marek zna swój fach jak mało kto.Współpracuję z nim od kilku lat i zawsze w trybie niemalże ekspresowym reaguje na wszelkie uwagi.Jest pomocny i życzliwy.Potrafi konkretnie doradzić w najdrobniejszym nawet szczególe.Pomimo,że czasami zarzucałem go wieloma pytaniami,co świadczy o dużej cierpliwości.Co najważniejsze efekty pozycjonowania są widoczne.Zresztą to nie tylko pozycjonowanie.Marek posiada znajomość w dziedzinie informatyki szeroko pojętej.Również z zakresu biznesu,reklamy i marketingu w internecie,co ma niemały wpływ na funkcjonowanie w obecnym świecie internetu.Początkowo zastanawiałem się nad współpracą,ponieważ dzieli nas spora odległość.Okazało się,że nie ma to najmniejszego znaczenia,ponieważ Marek wywiązuje się rzetelnie ze swoich zadań.Co ważne jest osobą uczciwą,co w dzisiejszych czasach jest bardzo cenne.Dlatego mam zaufanie i nawet nie muszę już wchodzić na swoją stronę,żeby sprawdzać efekty jego pracy.Wyniki pozycjonowania i całego ogólnego zajmowania się moją stroną poznałem znacznie wcześniej.Polecam Marka swoim znajomym,którzy również są zadowoleni z jego usług.Profesjonalista w swoim fachu.;-)
SEBASTIAN KAŁUŻA
SEBASTIAN KAŁUŻA ATELIER
WITAM SERDECZNIE. CHCIAŁBYM PODZIĘKOWAĆ MARKOWI ZA PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ MOJEJ STRONY INTERNETOWEJ.DODANIE ZDJĘĆ,POZYCJONOWANIE MOJEJ STRONY,POMOC PRZY DODAWANIU NOWYCH APLIKACJI.PROFESJONALNA OBSŁUGA,CZY TELEFON CZY KOMUNIKACJA EMAIL ZAWSZE PODEJMUJE TEMAT I POMAGA W ROZWINIĘCIU NOWYCH MOŻLIWOŚCI DOTARCIA DO GRUPY NOWYCH KLIENTÓW.POZDROWIENIA
Małgorzata Trznadel
Małgorzata Trznadel MTPlan
Witam serdecznie. Chciałabym przekazać wszystkim, których to zainteresuje, kilka informacji dotyczących mojej współpracy z p.Markiem Rusakiem,właścicielem Serwisu4u. Poznałam Go rok temu i od tego czasu nie martwię się już o sprawy informatyczne, sprawy związane z moją stroną www, którą przygotowuję ( a właściwie przygotowujemy) oraz o wszelkie sprawy związane z marketingiem w internecie. Rzadko zdarza się poznać kogoś tak cierpliwego jak p. Marek, tak uczynnego i tak profesjonalnego. Bardzo dobrze się również z nim współpracuje w sprawach dotyczących komunikacji międzyludzkiej, co w biznesie i w pracy z klientami, jest sprawą bardzo istotną. Szkoda, że mieszka daleko od mojego miasta, lecz Skype i telefon zdają egzamin bardzo dobrze.
Jarosław Siwik
Jarosław Siwik
Marek Rusak wykonywał dla mnie opracowanie graficzne mojej strony internetowej a także jej właściwe pozycjonowanie. Z efektów jego pracy jestem bardzo zadowolony. Z doświadczenia wiem że świetni fachowcy nie zawsze są łatwi w kontaktach. Jeśli chodzi o Marka to mogę powiedzieć że cechuje go wyjątkowa łatwość zrozumienia potrzeb klienta a przecież zwracają się do niego często laicy w sprawach informatycznych.Wczuwając się w potrzeby zleceniodawcy potrafi doradzić najlepsze rozwiązanie. Osobiście bardzo cenię takie osoby i z przyjemnością polecam innym usługi Marka.
Zbigniew Grzybowski
Zbigniew Grzybowski NOVUM Kielce
Pan Marek Rusak współpracuje z naszym Przedsiębiorstwem od września 2006 roku wykonując powierzone czynności na warunkach samodzielnego podwykonawcy. W toku współpracy, Pan Marek Rusak zajmował się konserwacją i rozbudową strony internetowej Firmy ( www.novum.kielce.com ), wykonywał czynności związane z pozycjono-waniem strony oraz pomagał w uruchomieniu sieci komputerowej, dostępnej dla słuchaczy naszych kursów językowych (6 komputerów). Nasza współpraca z Panem Markiem zawsze układała się bardzo poprawnie. Jest on odpowiedzialnym wykonawcą zleceń, zabiegającym o staranne i rzetelne wykonanie powierzonych mu czynności. – Znakomicie poradził sobie z problemem nawiązania do wcześniej ukształtowanych rozwiązań graficznych i organizacyjnych strony www. Uzyskał znakomite wyniki wyszukiwania na poziomie wskazanych słów kluczowych. Uporządkował system pozycjonowania strony uwalniając ją od niedopuszczalnych rozwiązań zagrożonych sankcją usunięcia strony z wyników wyszukiwania. Przyczynił się do wykonania sprawnego rozwiązania informatycznego, umożliwiającego zastosowanie kilku komputerów do współpracy z oprogramowaniem wspierającym proces nauczania języka angielskiego i niemieckiego. Pan Marek Rusak jest człowiekiem cichym, skromnym i skutecznym w swym działaniu. Nie bez znaczenia dla nas jest fakt, że wykonane czynności wyceniał zawsze bardzo rozsądnie, stwarzając nam dogodne warunki rozliczenia zobowiązań.

Polecamy Pana Marka jako wartościowego współpracownika i odpowiedzialnego wykonawcę prac informatycznych.