MLM online – UWAGA – to się dzieje naprawdę. O co chodzi? Zrób sobie kawę, usiądź wygodnie i przeczytaj to do końca. Opowiem prawdziwą historię o tym, jak zbudować ebiznes w krótkim czasie. Historia ta dotyczy budowania networku,  czyli marketingu sieciowego przez internet.  Nie napisze tu o żadnej firmie MLM online, ale o tym jak współpracę z dowolną firmą MLM online uczynić miłą, prostą i łatwą. Dowiesz się jak, mając odpowiednie narzędzia do budowania MLM online,  w prosty spsosób rekrutować do Twojej organizacji networkowej. Tyle wstępu, pora na konkrety. Kilka dni temu, właściciel firmy GVO Joel Therien przysłał mi informację o najnowszym projekcie GVO Host Then Profit

MLM online

MLM online

Temat mi się spodobał i postanowiłem przyjrzeć się tym narzedziom do budowania mlmu przez internet bliżej.

Buduję zespół MLM online

Porozmawiałem z liderami mojej grupy marketingowej i postanowiliśmy się zarejestrowac do hostthenprofit.com. Znalazłem sponsora z listy najlepszych rekruterów w firmie GVO – został nim Brian Bear.  (Sponsor jest bardzo ważny. Jeśli jest topowym rekruterem to szybko pojawi się w grupie spilover, czyli on zasponsoruje wiele osób do mojej grupy.) I tak 2 września 2011 roku zarejestrowałem sie do projektu HTP firmy GVO.

6 września firma GVO  oficjalnie wystartowała z projektem hostingu dla networkerów. I od tego momentu można już było do woli promować i rejestrować nowe osoby.

Otrzymujesz pakiet hostingowy z dodatkowymi narzędziami:

 • panel reselerski z możliwością utworzenia 4 kont serwerowych, zarządzanych poprzez C-Panel, czyli możesz mieć 4 niezależne serwery, każdy z inną domeną;
 • kompletny system do wideo marketingu z programem „Easy video producer” (łatwy kreator wideo) wraz z serwerem na filmy;
 • Kompletny system konferencyjny audio wideo czyli pokój do wideokonferencji na 5 osób
 • system monitorujący ruch

Co prawda pakiet ma limity, ale dla większości osób zajmujących się MLM online jest idealny, przynajmniej na początku.

To wszystko masz za około 3 zł – jednego dolara – za okres testowy 7 dni. Póżniej płacisz co miesiąc około 30 zł -9,97 dolara. Aktualnie płacić można tylko kartą, np. wirtualną MBanku. Przeczytaj jak bezpiecznie płacić w internecie

Firma się sprawdziła. Od ponad roku współracuję z firmą GVO, używam pakietu 5 pokoi do wideokonferencji, każdy na 300 osób. Jeśli chcesz robić wideokonferencje mogę w tym pomóc. Wiem jak budować biznes MLM online przy udziale prezenatcji poprzez pokoje wideokonferencyjne.

Dlaczego mlm online z GVO?

Host Then Profit to nie jest MLM online, to rozbudowany program partnerski. Rodzaj matrycy 4 osobowej razy 10 poziomów. Każdy buduje matrix 4 linie z prowizjami do 10 poziomu. Wystarczy, że zapiszesz 4 osoby, każda z nich kolejne 4 osoby i tak przez 10 poziomów.  Mamy mechanizm automatycznego zapełniania wolnych miejsc w strukturze. Wolne miejsca są wypełaniane od góry, potem od środka, następnie lewa strona, a na końcu prawa. Trochę to dziwne, ale tak jest.  Można wybrać miejsca, w jakie wpisujemy daną osobę, ale trzeba to zrobić w panelu administracyjnym przed rejestracją nowej osoby. Więc lepiej zostawić system automatyczny, zwłaszcza, że osoby wpisane przez spilover będą równomiernie wypełniać puste miejsca.

Plan płatniczy jest dość prosty, w końcu to nie MLM online a wielopoziomowy program partnerski. Po poleceniu 2 osób otrzymujesz prowizje z 6 poziomów, po zarejestrowaniu kolejnych 2 już masz prowizje z 10 poziomów.

Szybki Bonus na Start od Bezpośrednio poleconych

hostthenprofit plan wyngrodzen

hostthenprofit plan wyngrodzen

By szybko poczuć pieniądze w kieszeni GVO płaci 50% prowizji (od opłaty miesięcznej 9,97$) z pierwszego miesiąca wszystkich Twoich poleconych.
Jeśli zarejestrujesz 10 osób w ciągu jednego miesiąca, otrzymasz 50% prowizji od tych osób, plus wszystkie istniejące prowizje od wszystkich ludzi w Twojej macierzy, którzy są tam dłużej niż jeden miesiąc! Czyli co najmniej będzie to 99,7$, dziesieć razy więcej niż zapłaciłeś.

Dochód pasywny co miesiąc i premia

hostthenprofit plan wyngrodzeń 10 poziomów

hostthenprofit plan wyngrodzeń 10 poziomów

W kolejnym miesiącu jest to już dochód pasywny. Zarabiasz całe 5% prowizji ze wszystkich użytkowników do poziomu 10 włącznie. Policzmy ile to osób

 1. 4
 2. 16
 3. 64
 4. 256
 5. 1024
 6. 4096
 7. 16384
 8. 65536
 9. 262144
 10. 1048576
  RAZEM: 1 398 098

Jak widzisz ogromna ilość osób z całego świata, a 5% daje kwotę 0,4985$, więc maksymalnie możesz zarobić w miesiącu ledwo 696 951,85$ po zapełnieniu matrycy! Nie jest to system MLM online a pozwala dobrze zarobic!

Kolejny składnik wynagrodzenia pasywnego to matching bonus -bonus dopasowany. Jest to 20% z każdego wynagrodzenia, które otrzyma polecony przez nas do systemu narzędzi do mlm online.

Bonus pool

hostthenprofit plan wyngrodzeń bonus pool

hostthenprofit plan wyngrodzeń bonus pool

W każdym miesiącu jest ranking światowy. 20 najlepszych rekruterów na świecie otrzyma do podziału 10% dochodu. Jestem aktualnie na 13 miejscu.

Pomożesz mi, bym zajął miejsce w pierwszej 10? Zarejestruj   się TERAZ do Host Then Profit na okres testowy 7 dni za 3 zł.

Są także dodatkowe premie:

 • 75% prowizji za polecenie 10 osób
 • 100% prowizji za polecenie 20 osób
 • premia tygodniowa za najlepsze wyniki

Razem z moim zespołem uruchamiamy prezentacje przez pokoje wideo, szkolenia techniczne, tłumaczym na polski materiały. Jesteśmy po to by Ci pomóc zbudować mlm online narzędziami GVO na hostingu hostthenprofit.

Dołącz do nas już dziś. Zarejestruj się za 3 zł i skontaktuj się ze mną, a otrzymasz pomoc i wsparcie polskiego zespołu.

Szkolenia Akademii CB7

Aktualizacja z 23 listopada 2011r.

Dla tych co po raz kolejny pytają, moim sponsorem jest Brian Bear z USA, a nadsponsorem Tissa Godavitarne, także z USA. Więc, jak sam widzisz, Grupa Marketingowa CB7, której jestem założycielem, liderem i koordynatorem jest niezależną grupą i nie ma powiązań z innymi polskimi grupami promującymi GVO